If you love a penis with shape rather than just girth or length, reach for the high-quality Gachisori Curving Cock Dildo (13cm), which expertly reaches the vaginal G-spot.
Its smaller size makes this suitable for all levels of users, without sacrificing the pronounced veins, glans, and frenulum that are such a fantastic signature of this dildo series.
Boasting a seriously impressive shape designed to hit the female G-spot in just the right way, the Gachisori Curving Cock Dildo (18.5cm) is an incredible Japanese penis toy.
The realistically crafted cock has veins and a pronounced frenulum and glans. The size is the regular type, making it suitable for various levels of experience.
Wow, look at that glans! That's what we call a head! The larger entry in a series, the Gachisori Curving Cock Dildo (20.5cm) is designed to hit the female G-spot.
The shaft has a pronounced frenulum and veins all over the shaft, making this a must-try for anyone who likes a textured, beautifully shaped Japanese penis.
| didlos | |
| Texture | Normal |
| Style | Solid |
| Materials | PVC |
| Insertable Length | 9.1cm, 13.5cm, 15cm, 16cm |
| Diameter | 32mm, 44mm, 53mm, 51mm |
| Included Parts | Realistic Dildo x1 |
| Weight | 120g, 296g, 438g, 520g |
| Imported From | Japan |
- In Stock: In Stock
- Model: TOY-9909390
- Weight With Package: 120g
- SKU: 4573432997621

















