A-One - Hame Kyun School Air Doll Ichika
The Hame Kyun School Air Doll Ichika is another entry in the popular series of anime schoolgirl-themed blowup dolls by top Japanese adult toys brand A-One.
Ichika is a total masochist and loves being tied up in kinky shibari rope bondage sessions.
Her face is as demure and passive as you'd expect from such a girl, while her beautiful breasts and slender body in a kneeling position is totally irresistible.
For the best experience, slip in a masturbator toy between her legs.
Remarks:
No clothes included
| Doll | |
| Dimensions | T: 80cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 89cm |
| Number Of Hole | 1 |
| Hole Slot Dimension | W: 12 cm x D: 18 cm |
| Compatible With Masturbator | Approx. up to 500g |
| Included Parts | Love Doll x1, Lotion x1, Masturbator x1 |
| Imported From | Japan |
$388.0
- In Stock: In Stock
- Model: TOY-9904086
- Weight With Package: 600g
- SKU: 4573432997942
Related Products
The perfect body and endless versatility of the Hame Kyun School Air Doll Himari Seino makes you fall instantly in love with this inflatable..
$388.0
Do you ever dream of a set with a cute Japanese anime schoolgirl? The Hame Kyun School Air Doll Mei Mizuhara is a fantastic inflatable sex d..
$388.0
Inflatable sex dolls are practical and so much fun! They are simple to store, you can move them around easily, and you can play dress them up. The&nbs..
$388.0
Do you ever dream of a set with a sexy Japanese anime teacher? The Hame Kyun School Air Doll Sugisaki Ayaka is a fantastic inflatable sex do..
$388.0
When the Tenga Moova first came out, it was immediately hailed as a return to form for Japan's leading adult toy brand. With the Moova, Tenga put the ..
$198.0 $238.0
Welcome to the Hame Kyun School. Take a seat in this hormonal classroom, right next to Luna, who is very eager to give you a friendly welcome.The ..
$388.0


















