b-Vibe - Triplet Anal Beads
b-Vibe Triplet Anal Beads – The only premium anal beads that feature three flexible tapered size beads, an easy to grip handle, and two powerful motors.
Billed by Bustle as the sex toy to try if you're new to anal, the Triplet Anal Beads are perfect for new or experienced fans of anal play. Experiment with the pleasure of 6 vibration levels and 15 vibration patterns and take your anal orgasms to the next level.
Made from 100% body-safe silicone, scroll down to learn why Women's Health named the Triplet amongst the best butt plugs.
| Anal Toy | |
| Material | Silicone |
| Texture | Normal |
| Style | Solid |
| Remote Distance | 9m |
| Electric Mode | Vibration |
| Intensity/ Speeds | 6 Levels |
| Pattern | 15 Levels |
| Maximum Diameter | 3cm |
| Insertable Length | 11cm |
| Travel Lock | Yes |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging Times | 2.5Hrs |
| User Time | Approx. 90mins |
| Noise Level | Quiet |
| Reusable | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Included Parts | User Guide x1, USB Cable x1, Wireless Remote Control x1, Vibrator x1, Travel Case x1 |
| Imported From | USA |
$880.0
$1,188.0
- In Stock: In Stock
- Model: BV-005
- Weight With Package: 730g
- SKU: 4890808192733
Available Options
Related Products
The b-Vibe Snug Plug 2 is an ultra-comfortable, 114-gram weighted butt plug that is designed to provide a sensual feeling of fullness. Also, the extra..
$428.0
Sparkle and shine as you experience the inner delight of the new b-Vibe Vibrating Jewel Plug! The biggest one!
With 6 vibration levels and 15 vibrati..
$1,188.0


























