Bathmate - Prostate Pro Remote Control Vibrator
Official Distributor
We are the Bathmate Official Distributor in Hong Kong, and all of the penis pumps provide 2-year warranty.
Engineered with ergonomics and pleasure first, you'll be able to achieve heightened orgasms that change your view on how satisfying a male climax can be. The Bathmate - Prostate Pro Remote Control Vibrator is truly a toggle switch for more intense orgasms.
The male G-spot can now be stimulated remotely, with over 30 vibration patterns powered by 3 powerful motors that are wrapped in our super-soft, body-safe silicone.
Both the massager and remote are IPX7 waterproof, meaning you can enjoy its unmatchable sensations in the shower and bath.
After the fun, simply clean and store in the deluxe case provided ready for the next round.
| Anal Toy | |
| Material | Silicone, ABS |
| Texture | Normal |
| Style | Solid |
| Remote Distance | 10m |
| Electric Mode | Vibration |
| Pattern | 30 Levels |
| Maximum Diameter | 3.2cm |
| Insertable Length | 11.2cm |
| Travel Lock | No |
| Waterproof Type | IPX7 |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging Times | 2 Hrs |
| User Time | Approx. 60mins |
| Noise Level | Quiet |
| Reusable | Yes |
| Warranty | 2 Years |
| Included Parts | Prostate Vibrator x1, User Guide x1, USB Cable x1, Wireless Remote Control x1, Deluxe Storage Case x1 |
| Imported From | UK |
$698.0
- In Stock: In Stock
- Model: BM-PM-SI
- Weight With Package: 500g
- SKU: 5060140208730
Related Products
The power of two motors and stroking motion... the wisdom to combine a sleek prostate massager with the enhancing effects of a cock and ball ring... n..
$798.0







