Go deep and prod the prostate with the Impaler Vibrating Butt Plug from Blue Line. Get base to tip simultaneous stimulation for your entire perianal area with 4.5" of length and a tapered, ridged base for thumping the perineum.
Poke your prostate with a plethora of pleasure using the pointed tip to filate your fundament and provide a smooth entrance and exit with the sleek and sensual shaft. Made with 100% body-safe silicone navigate the sphincter with pleasure and plug your hole or drill it to climax.
Exercise your prostate to your own desire with 3 vibration intensities and 7 vibration patterns. Remote control capabilities let you harness your pleasure hands-free, or grant control to your partner for a stimulating session of surprises.
The 100% silicone body and splashproof charge port makes the Impaler safe to use with any water-based lube and super easy to clean with soap and water so you only need to worry about your pleasure.
| Anal Toy | |
| Material | Silicone, ABS |
| Texture | Normal |
| Style | Solid |
| Remote Distance | 10m |
| Electric Mode | Vibration |
| Pattern | 7 Levels |
| Maximum Diameter | 3.8cm |
| Insertable Length | 10.8cm |
| Travel Lock | No |
| Waterproof Type | IPX5 |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging Times | 2 Hrs |
| User Time | Approx. 60mins |
| Noise Level | Quiet |
| Reusable | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Included Parts | User Guide x1, USB Cable x1, Wireless Remote Control x1, Butt Plug x1 |
| Imported From | USA |
| Cock Rings | |
| Intensity/ Speeds | 3 Level |
- In Stock: In Stock
- Model: BLM6007
- Weight With Package: 380g
- SKU: 4890808254165


























