EXE - New Punitto Real Dildo Clear
The EXE - New Punitto Real Dildo Clear is a see-through Japanese cock toy that is bendy enough to offer an awesome curve. The cute glans and subtle veins on the shaft are complemented by the modestly sized balls and suction cup that makes this a superbly practical choice of penis toy.
| didlos | |
| Texture | Normal |
| Style | Solid |
| Materials | TPE |
| Insertable Length | 12cm, 14cm |
| Diameter | 3.5cm (Minimum) 4cm (Maximum) |
| Included Parts | Realistic Dildo x1 |
| Weight | 230g, 240g |
| Imported From | Japan |
$228.0
- In Stock: In Stock
- Model: UPPP-256
- Weight With Package: 240g
- SKU: 4582593598240
Available Options
Related Products
The EXE - New Punitto Real Dildo Clear Straight is for anyone who prefers a more slender, non-curvy cock. It's see-through, so you can maint..
$198.0
The Punitto Real Dildo Clear is a realistically textured, beautifully shaped Japanese cock toy. Soft and bendy, this dildo has a modestly sized penis ..
$108.0
The Punitto Real Dildo 9 cm (3.5") Bendable boasts made-in-Japan with a modest length and girth that beginners will find easy to enjoy.The s..
$138.0
The Punitto Real Dildo Artificial Skin features a regularly sized Japanese penis with very detailed foreskin folds and stunningly textured v..
$208.0














