EXE - New Punitto Real Dildo Curved
The EXE - New Punitto Real Dildo Curved features an awesome bend that, coupled with the detailed veins along the shaft and the perfectly rendered glans, makes for a stunning, memorable Japanese penis toy.
Use the suction cup to attach the toy to a wall or floor, allowing you to play solo.
| didlos | |
| Texture | Normal |
| Style | Solid |
| Materials | TPE |
| Insertable Length | 19.3cm |
| Diameter | 4.5cm |
| Included Parts | Realistic Dildo x1 |
| Weight | 435g |
| Imported From | Japan |
$298.0
- In Stock: In Stock
- Model: UPPP-331
- Weight With Package: 500g
- SKU: 4582616135964
Related Products
The Punitto Real Dildo 9 cm (3.5") matches made-in-Japan quality and impressively natural veiny details on the shaft with a shorter length t..
$108.0
The EXE - Super Punitto Sack Penis Glans Cap Hard features a cap that fits snugly over the head of your cock and has double rings at the bas..
$128.0
This cock is going to shoot you down with a big bang. The EXE - Punitto Real Meiki Dildo Magnum is a stunningly realistic and shaped Japanes..
$268.0
Offering a gentle fit, the Punitto Real Penis Sleeve transforms your member or your toys like dildos and vibrators with the stunning shape o..
$168.0


















