The Punitto Real Dildo 9 cm (3.5") matches made-in-Japan quality and impressively natural veiny details on the shaft with a shorter length that beginners will find a reassuring fit. The curve is just the right angle to reach the P-spot. Delight in the soft, delicate touch of the glans, especially the size of the pee hole and the cute folds of the foreskin.
The Punitto Real Dildo 12 cm (4.7") is a beautifully detailed Japanese cock toy, boasting a subtle curve and very realistic veins along the shaft. The penis glans is slender, as are the attractive balls. The dildo also features a suction cup for making it easy to attach the toy to a shower wall or other surface.
The Punitto Real Dildo 14 cm (5.5") is a slightly girthy Japanese cock with realistic veins and a beautifully shaped glans. The penis dildo also features attractive balls and a suction cup at the base, which allow you to attach the toy to a shower wall or other surface.
The Punitto Real Dildo 16 cm (6.3") is here to convince you that a Japanese cock can combine girth, length, and a slender, attractively shaped glans. Boasting beautiful and realistic veins along the shaft as well as foreskin folds, the penis toy also comes with balls for added fun and a suction cup at the base for attaching the dildo to shower walls or other surfaces.
| didlos | |
| Texture | Normal |
| Style | Solid |
| Materials | TPE |
| Insertable Length | 9.4cm, 12cm, 13.8cm, 16cm |
| Diameter | 3.4cm (Minimum) 4cm (Maximum) |
| Included Parts | Realistic Dildo x1 |
| Weight | 100g, 215g, 250g, 350g |
| Imported From | Japan |
- In Stock: In Stock
- Model: UPPP-289
- Weight With Package: 100g
- SKU: 4582616130242


































