EXE - Pero-Pero Cunni Vibe Plus Waterproof Tongue Licking and Insertion Toy
One of the most surefire ways to come fast and good is double stimulation of the clit and G-spot.
The Pero-Pero Cunni Vibe Plus Waterproof Tongue Licking and Insertion Toy is always at your service with a lightning-fast flicking tongue that feels real while being able to keep up the tempo without getting tired, plus an insertable dildo part that taps away relentlessly on your most sensitive internal spot.
Made with skin-friendly soft silicone and completely waterproof, this toy should be on any woman's nightstand for good relief whenever and wherever necessary.
| Anal Toy | |
| Material | Silicone |
| Texture | Normal |
| Style | Solid |
| Remote Distance | 10m |
| Electric Mode | Swinging, Pulsation |
| Pattern | Swinging 9 Levels, Pulsation 9 Levels |
| Maximum Diameter | 2.8cm |
| Insertable Length | 9.5cm |
| Travel Lock | No |
| Waterproof Type | IPX7 |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging Times | Vibrator 70 mins, Wireless Remote Control 90 mins |
| User Time | Approx. 75-90 mins |
| Noise Level | Whisper Quiet |
| Warranty | 7 Days |
| Included Parts | USB Cable x1, Wireless Remote Control x1, Vibrator x1, Lotion x1 |
| Imported From | Japan |
$498.0
- In Stock: In Stock
- Model: UPPP-311
- Weight With Package: 300g
- SKU: 4582616131973
Available Options
Related Products
Whether you are single or coupled up, a good pussy-licking session is one of the best ways to relax, even (or perhaps especially) when there's no one ..
$398.0
Have you ever seen a vibe toy like this?! The Buta Kunni Pero Pero Licking Pig Tongue Vibrator is a uniquely shaped and very fun toy.The eag..
$248.0




















