EXE - Punitto Real Dildo
The Punitto Real Dildo Clear is a realistically textured, beautifully shaped Japanese cock toy.
Soft and bendy, this dildo has a modestly sized penis glans and natural veins along the shaft, complemented by a cute pair of balls and a suction cup at the bottom.
| didlos | |
| Texture | Normal |
| Style | Solid |
| Materials | TPE |
| Insertable Length | 9cm, 12cm, 14cm |
| Diameter | 2.8cm (Minimum) 3.5cm (Maximum) |
| Included Parts | Realistic Dildo x1 |
| Weight | 95g, 180g, 250g |
| Imported From | Japan |
$108.0
- In Stock: In Stock
- Model: UPPP-292
- Weight With Package: 100g
- SKU: 4582616130280
Available Options
Related Products
The EXE - New Punitto Real Dildo Clear is a see-through Japanese cock toy that is bendy enough to offer an awesome curve. The cute glans and..
$228.0





















