EXE - Punitto Real Meiki Dildo Magnum
This cock is going to shoot you down with a big bang. The EXE - Punitto Real Meiki Dildo Magnum is a stunningly realistic and shaped Japanese penis toy.
Straight, veiny, and naturally colored, the cock has a small yet prominent glans that feels great to touch or kiss, and even better when inserted. The cute pair of balls are a joy to stroke, but the secret weapon is underneath them with the suction cup that lets you attach the dildo to a wall or floor for solo play.
| didlos | |
| Texture | Normal |
| Style | Solid |
| Materials | TPE |
| Insertable Length | 15cm |
| Diameter | 4.5cm |
| Included Parts | Realistic Dildo x1 |
| Weight | 339g |
| Imported From | Japan |
$268.0
- In Stock: In Stock
- Model: UPPP-320
- Weight With Package: 400g
- SKU: 4582616133328
Related Products
The Punitto Real Dildo 9 cm (3.5") matches made-in-Japan quality and impressively natural veiny details on the shaft with a shorter length t..
$108.0















