Lelo - Elise 2 Double Motored Vibrator
Lelo - Elise 2 Double Motored Vibrator, With dual-motors of supreme power and a deeply fulfilling length, this iconic LELO targets your pleasure centers for the most intense, deep-reaching, body-shaking sensations you’ll ever experience.
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Vibration |
| Pattern | 8 Levels |
| Material | Silicone |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Insertable Length | 13cm |
| Diameter | 3.8cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Texture | Normal |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Approx. 240mins |
| Standby | 90 days |
| Travel Lock | No |
| Contents | Vibrator x1, Storage Bag x1, 110-220V Charger x1 |
| Warranty | 1 Year |
| Imported from | Sweden |
$1,544.0
- In Stock: In Stock
- Model: ELISE
- Weight With Package: 600g
- SKU: 7350022277663
Available Options
Related Products
The Lelo - Isla G-spot Vibrator is timeless, elegant and beautiful this long, sensuous massager is perfectly contoured to complement the curves o..
$998.0 $1,466.0
Lelo - Insignia - Bruno™, With two powerful motors, one in the curved tip for accurate prostate stimulation and a second in the base for dual ple..
$1,388.0
Lelo - Ina Wave, Inspired by the caress of a lover’s fingers, INA Wave™ surges in a ‘come-hither’ motion like no other rabbit vibrator to massage..
$1,070.0 $1,544.0
Lelo - Loki Wave Prostate Massager, LOKI Wave ™ is sleekly designed and perfectly shaped to offer both external and internal stimulation from its..
$1,699.0


























