Lelo Gigi™ 2 G-spot Vibrator
A sexy pleasure product with a curved and flattened tip to accurately target your G-spot and clitoris, GIGI™ 2 offers exhilarating solo pleasure, making it one of the most popular G-spot vibrator of all time! Beautifully sculpted with 8 vibration patterns and 100% more power than its predecessor, Gigi. It is waterproof to 1m, you can enjoy GIGI™ 2 in the bath or shower for the ultimate way to unwind, prepare to hold on tightly for the ride of an O time.
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Vibration |
| Intensity/ Speeds | Adjustable |
| Pattern | 8 Levels |
| Material | ABS Plastic/ Silicone (Finish: Glossy/ Matte) |
| Waterproof Type | Submersible, up to 1m |
| Insertable Length | 9.5cm |
| Total Length | 16.5cm |
| Diameter | 3.8cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Up to 4hrs |
| Standby | Up to 90 days |
| Travel Lock | Yes |
| Contents | Vibrator x1, USB-Charging Cord x1, Satin Storage Pouch x1, Warranty Registration Card x1, Detailed Instruction Manual x1 |
| Warranty | 1-year |
| Imported from | Sweden |
$1,078.0
- In Stock: In Stock
- Model: 7350022277878
- Weight With Package: 350g
- SKU: 7350022277854
Available Options
Related Products
The Lelo - Isla G-spot Vibrator is timeless, elegant and beautiful this long, sensuous massager is perfectly contoured to complement the curves o..
$998.0 $1,466.0
Having G-spot orgasms has never been easier! Meet the Le Wand Gee, a G-spot targeting rechargeable vibrator that removes all the guesswork by deliveri..
$498.0 $988.0
The stylish specialist for the G-spot clitoris! The Amy 2 vibrator from Svakom is in a wonderfully ergonomic curved shape and it also has a flattened ..
$498.0

















