Lelo - Isla G-spot Vibrator
The Lelo - Isla G-spot Vibrator is timeless, elegant and beautiful this long, sensuous massager is perfectly contoured to complement the curves of your body, reaching pleasure spots you never knew existed.
Waterproof and rechargeable, with 6 powerful pleasure settings, we congratulate you on finding your perfect bedfellow.
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Vibration |
| Intensity/ Speeds | Adjustable |
| Pattern | 6 Levels |
| Material | ABS Plastic/ Silicone (Finish:Matte) |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Insertable Length | 11cm |
| Total Length | 22cm |
| Diameter | 3.6cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Up to 4hrs |
| Standby | 90 days |
| Travel Lock | Yes |
| Contents | Vibrator x1, USB-Charging Cord x1, Satin Storage Pouch x1, Warranty Registration Card x1, Detailed Instruction Manual x1 |
| Warranty | 1-year |
| Imported from | Sweden |
$998.0
$1,466.0
- In Stock: In Stock
- Model: 27156
- Weight With Package: 670g
- SKU: 7350022271562
Available Options
Related Products
A sexy pleasure product with a curved and flattened tip to accurately target your G-spot and clitoris, GIGI™ 2 offers exhilarating solo pleasure,..
$1,078.0
Lelo - Loki Prostate Massager, For sophisticated men seeking more daring, powerful play and the most intense orgasms of their life, LOKI™ deliver..
$1,388.0
Having G-spot orgasms has never been easier! Meet the Le Wand Gee, a G-spot targeting rechargeable vibrator that removes all the guesswork by deliveri..
$498.0 $988.0























