Soraya™ Rabbit Vibrator
Remark for Special Price Products :
There is no exchange and return for the special price products, and our "Returns Policy" is not eligible for the item.
Enjoy the intense pleasure of simultaneous clitoral and G-spot stimulation with the world’s most exclusive rabbit vibrator, redefining and enriching the classic dual-massager design with that unmistakable touch of luxury. With 8 individually adjustable settings to guide you to ecstasy, either slowly build tension before enjoying intense climactic release, or start on a strong setting for swift satisfaction.
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Vibration |
| Intensity/ Speeds | Adjustable |
| Pattern | 8 Levels |
| Material | ABS Plastic / Silicone (Finish:Matte) |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Insertable Length | 11cm |
| Total Length | 22cm |
| Diameter | 3.6cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Up to 4hrs |
| Standby | Up to 90 days |
| Travel Lock | Yes |
| Contents | Vibrator x1, USB-Charging Cord x1, Satin Storage Pouch x1, Warranty Registration Card x1, Detailed Instruction Manual x1 |
| Warranty | 1-year |
| Imported from | Sweden |
$1,020.0
$1,699.0
- In Stock: In Stock
- Model: 7350022271586
- Weight With Package: 900g
- SKU: 7350022271586
Available Options
Related Products
The Thrusting Rabbit offers the most satisfying experience that could be created by a vibrator! Combining a realistic, powerful thrusting motion that ..
$1,688.0
Take your pleasure for a spin! The Rotating Rabbit features a variety of stimulating massage patterns in the head and shaft that provide a unique sens..
$1,488.0




















