Okamoto - Rilakkuma Honey (Japan Edition) 10pcs
Okamoto - Rilakkuma Honey, Rilakkuma Honey is made of latex with adorable Rilakkuma packaging. Condom is in light pink with good transparency. With extra water based lubricant for smooth activity.
| Condom Specifications | |
| Material | Latex |
| Diameter | 32mm |
| Circumference | 100.5mm |
| Width | ±50mm |
| Length | ±170mm |
| Color | Light Pink |
| Pattern | No |
| Odor | Odorless |
| Lubricated | Yes |
| Imported from | Japan |
Please refer to the following figure for the condom size dimension calculation

Nominal width is the measurement of condom when it is flattened. Therefore nominal width is half of the circumference (perimeter). Please also note that condoms are made of elastic materials, therefore exact size is not recommended. Instead, a smaller condom should be used to prevent slipping off. Try different size and see which one fit you most comfortably.
$68.0
- In Stock: In Stock
- Model: TOY-2209034
- Weight With Package: 80g
- SKU: 4547691734242
Related Products
Okamoto - Super Thick Black 12's Pack Latex Condom,With an unusual thickness of 0.1mm! This condom can reduce the sensitivity of the penis and increas..
$17.0
Okamoto - Hyaluronic Acid Plus 0.03, is made of natural latex with extra hyaluronic acid lubricant on the condom surface, to provide extra smooth..
$118.0
Okamoto - 0.03, This condom is one of the thinest latex condom in the world. Feels like nothing...
$20.0
Okamoto - Aloe 0.03, This super thin latex condom, now added with excess amount of aloe based lubricant for extra smoothness and skin protection...
$20.0
Okamoto 0.01 Extra Lubricated, more than ordinary double lubrication, more smooth and comfortable. The newest breakthrough from Okamoto! Using the odo..
$68.0
Okamoto 0.01 Rich Lubricant Large Size Condom is bigger than normal size 2mm in diameter and adds on 200% extra lub, is the newest breakthrough from O..
$68.0















