Okamoto - Smart Boy (Japan Edition)
Okamoto - Smart Boy, Smaller condom with a diameter of 31mm. Suitable for smart boys!
| Condom Specifications | |
| Material | Latex |
| Diameter | 31mm |
| Circumference | 97mm |
| Width | ±49mm |
| Color | Colorless |
| Pattern | No |
| Odor | Odorless |
| Lubricated | Yes |
| Imported from | Japan |
Please refer to the following figure for the condom size dimension calculation

Nominal width is the measurement of condom when it is flattened. Therefore nominal width is half of the circumference (perimeter). Please also note that condoms are made of elastic materials, therefore exact size is not recommended. Instead, a smaller condom should be used to prevent slipping off. Try different size and see which one fit you most comfortably.
$19.0
- In Stock: In Stock
- Model: TOY-2209013
- Weight With Package: 5g
- SKU: 4547691696717
Available Options
Related Products
Okamoto - Mega Big Boy XL Size , Super super large condom with a diameter of 46mm! Suitable for mega big boys!..
$128.0
A-One - SMart Bondage Tape, Without any sticky, will not hurt the skin, Static electricity, only two pieces of tape in contact with each other wi..
$88.0












