Sit down, get comfortable, and let the SVAKOM APP take control. Svakom Winni 2 Wearable Remote Control Vibrating Penis Ring Black is the all new Bluetooth enabled cockring and is fully compatible with the SVAKOM APP – explore even more vibrations and ways to play.
Set the scene and get straight to the action. With a single button control system, Winni 2 is super simple to control so you can get straight to the good stuff.
Feel the beat and watch the colors burst. With 5 different vibration modes, each with 5 levels of intensity, find the right fit for you. Easily track vibration patterns with the LED lights.
Heat up the water and get ready for a good time. Featuring a pinhole charging socket Winni 2 is easy to clean, and great from some shower fun.
Everyone can get in on the funny with Winni 2’s versatile design. Providing stimulation to both the wearer and partner(s), Winni 2 is perfect for company.
| Cock Rings | |
| Efficacy | Long Lasting |
| Matrerials | Silicone |
| Intensity/ Speeds | 5 Levels |
| Pattern | 5 Levels |
| Weight | 49g |
| Inner Diameter | 3.4cm |
| Waterproof Type | 100% Waterproof |
| Noise Level | Whisper Quite |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging Times | 1.5hrs |
| User Times | Approx. 60mins |
| Travel Lock | No |
| Included Parts | WINNI 2 x1, Charging Cable x1, User Manual x1, Storage Pouch x1 |
| Imported From | USA |
| Warranty | 1 Year |
| Remarks | The effect varies from person to person |
| Female Vibrators Specifications | |
| Remote Distance | 5m |
- In Stock: In Stock
- Model: 74777
- Weight With Package: 250g
- SKU: 6959633174777



















