The Beaded Rabbit G-Spot Vibrator
Take your pleasure to new levels with The Beaded Rabbit, a dual motor vibe offering simultaneous G-Spot and clit stimulation. Made of high-quality seamless silicone material, The Beaded Rabbit features rows of synchronized rotating metal beads in the shaft that add a realistic feel to the toe-curling stimulation it provides. The Beaded Rabbit is also specially curved to reach a woman’s G-Spot, making orgasms easier than ever to achieve. This high-tech rabbit vibe is USB rechargeable and features an easy to operate one-touch control.
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Rotation, Vibration |
| Intensity/ Speeds | 5 Levels (Ears), 5 Levels (Shaft) |
| Pattern | 6 Levels |
| Material | Silicone |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Insertable Length | 11.6cm |
| Total Length | 21cm |
| Diameter | 3.7cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Approx. 1hrs |
| Travel Lock | Yes |
| Contents | Vibrator x1, USB Cable x1, User Guide x1 |
| Warranty | 1-year |
| Imported from | USA |
$1,488.0
- In Stock: In Stock
- Model: TRC-004PUR
- Weight With Package: 540g
- SKU: 4890808166963
Available Options
Related Products
The Realistic Rabbit is better than your best lover, targeting your G-Spot with a lifelike shape that will take you to ecstasy. Unlike the anatomy of ..
$1,488.0
Ladies, looking for a surefire way to experience all the pleasures of G-Spot stimulation? The G-Spot Rabbit was designed to help women pinpoint this e..
$1,298.0
The Thrusting Rabbit offers the most satisfying experience that could be created by a vibrator! Combining a realistic, powerful thrusting motion that ..
$1,688.0
Take your pleasure for a spin! The Rotating Rabbit features a variety of stimulating massage patterns in the head and shaft that provide a unique sens..
$1,488.0
The Thumper Rabbit G-Spot Vibrator isn’t just your normal Rabbit vibrator! Featuring pulsating technology that targets your g-spot with intense direct..
$1,588.0























