The Come Hither Rabbit G-Spot Come-Hither Motion Vibrator
The Come Hither Rabbit G-Spot Come-Hither Motion Vibrator's is a high-end vibrator which targeted your G-spot. The "Come Hither" motion caresses and massages your G-spot more effective and easily. As you can modify the "Come Hither" motion's speed, you can targets your G-spot for more stimulation and added pleasure. Its seamless, body-safe silicone design provides a soft feel that sets it apart from other toys. Long ears and micro-whiskers add micro-vibrations for a toe-curling good time!
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Come-Hither Motion, Vibration |
| Intensity/ Speeds | 5 Levels (Ears), 5 Levels (Shaft) |
| Pattern | 6 Levels (Ears), 6 Levels (Shaft) |
| Material | Silicone |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Insertable Length | 9.8cm |
| Total Length | 20.5cm |
| Diameter | 3.6cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Approx. 1hrs |
| Travel Lock | Yes |
| Contents | Vibrator x1, USB Cable x1, User Guide x1 |
| Warranty | 1-year |
| Imported from | USA |
$1,488.0
- In Stock: In Stock
- Model: TRC-006PUR
- Weight With Package: 520g
- SKU: 4890808177389
Available Options
Related Products
Ladies, looking for a surefire way to experience all the pleasures of G-Spot stimulation? The G-Spot Rabbit was designed to help women pinpoint this e..
$1,298.0
Take your pleasure to new levels with The Beaded Rabbit, a dual motor vibe offering simultaneous G-Spot and clit stimulation. Made of high-quality sea..
$1,488.0
The Thrusting Rabbit offers the most satisfying experience that could be created by a vibrator! Combining a realistic, powerful thrusting motion that ..
$1,688.0
Move over G, there's a new spot in town, and this rabbit is poised to seek it out and satisfy it. Its long insertable shaft is designed to stimulate t..
$398.0 $788.0
The Thumper Rabbit G-Spot Vibrator isn’t just your normal Rabbit vibrator! Featuring pulsating technology that targets your g-spot with intense direct..
$1,588.0

























