The G-Spot Rabbit Vibrator
Ladies, looking for a surefire way to experience all the pleasures of G-Spot stimulation? The G-Spot Rabbit was designed to help women pinpoint this elusive hot spot. The G-Spot Rabbit features a specially shaped head (diameter 3.6cm) to target the G-Spot and provide powerful, direct stimulation with its vibrating shaft. The G-Spot Rabbit also contains an independent motor in its attached clit stimulator that applies power-packed sensations with vibrating ears and nubbies. This must-have for women features eight stimulating massage patterns in the head and shaft of the vibe while the clit stimulator also offers 8 functions of clit stimulating vibrations.
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Vibration |
| Intensity/ Speeds | 5 Levels (Ears), 5 Levels (Shaft) |
| Pattern | 6 Levels (Ears), 6 Levels (Shaft) |
| Material | Silicone |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Insertable Length | 9.8cm |
| Total Length | 20cm |
| Diameter | 3.6cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Approx. 2hrs |
| Travel Lock | Yes |
| Contents | Vibrator x1, USB Cable x1, User Guide x1 |
| Warranty | 1-year |
| Imported from | USA |
$1,298.0
- In Stock: In Stock
- Model: TRC-002HP
- Weight With Package: 520g
- SKU: 4890808166918
Available Options
Related Products
The Thrusting Rabbit offers the most satisfying experience that could be created by a vibrator! Combining a realistic, powerful thrusting motion that ..
$1,688.0
Take your pleasure for a spin! The Rotating Rabbit features a variety of stimulating massage patterns in the head and shaft that provide a unique sens..
$1,488.0
Bound in beautifully smooth silicone, the toy's tongue tip is easy to insert but delivers powerful vibrations directly to your G-spot. Its buzzing ear..
$348.0 $688.0



















