The Kissing Rabbit G-Spot Vibrator
Get ready for the ultimate orgasm. This all-in-one power pleaser offers orgasmic clit stimulation via suction. Designed to hug the clit, the suctioning rabbit attachment completely encircles the clit to provide complete coverage and complete pleasure. The suctioning feature offers a range of stimulation options, ranging from a low and steady speed to high-powered earth-shattering pleasure! Mix it up with one of the 5 suctioning patterns right on your clit. If that isn’t enough, the vibrating shaft of this pleasure powerhouse rocks the G-spot to toe-curling climax. Made of soft and smooth body-safe silicone, this toy delivers maximum pleasure.
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Vibration, Suction |
| Intensity/ Speeds | 5 Levels (Ears), 5 Levels (Shaft) |
| Pattern | 6 Levels (Ears), 6 Levels (Shaft), 5 Levels (Suction) |
| Material | Silicone |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Insertable Length | 9.8cm |
| Total Length | 20cm |
| Diameter | 3cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Approx. 1hrs |
| Travel Lock | Yes |
| Contents | Vibrator x1, USB Cable x1, User Guide x1, Cleaning Droppers x2 |
| Warranty | 1-year |
| Imported from | USA |
$1,588.0
- In Stock: In Stock
- Model: TRC-015HP
- Weight With Package: 520g
- SKU: 4890808191033
Available Options
Related Products
The Realistic Rabbit is better than your best lover, targeting your G-Spot with a lifelike shape that will take you to ecstasy. Unlike the anatomy of ..
$1,488.0
Ladies, looking for a surefire way to experience all the pleasures of G-Spot stimulation? The G-Spot Rabbit was designed to help women pinpoint this e..
$1,298.0
Take your pleasure to new levels with The Beaded Rabbit, a dual motor vibe offering simultaneous G-Spot and clit stimulation. Made of high-quality sea..
$1,488.0
The Thrusting Rabbit offers the most satisfying experience that could be created by a vibrator! Combining a realistic, powerful thrusting motion that ..
$1,688.0
Take your pleasure for a spin! The Rotating Rabbit features a variety of stimulating massage patterns in the head and shaft that provide a unique sens..
$1,488.0























