The Realistic Rabbit G-Spot Vibrator
The Realistic Rabbit is better than your best lover, targeting your G-Spot with a lifelike shape that will take you to ecstasy. Unlike the anatomy of an average man, The Realistic Rabbit ups the ante with three independently controlled motors that deliver stimulation exactly when and where you desire it the most. Featuring two powerful motors in the shaft and a third in the clit-stimulating rabbit attachment, all covered in sleek, seamless silicone, The Realistic Rabbit is destined to be your new favorite lover. This USB-rechargeable beauty offers six powerful massage patterns and six functions that are easily controlled by a five-button one-touch control.
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Vibration |
| Intensity/ Speeds | 5 Levels (Ears), 5 Levels (Shaft) |
| Pattern | 6 Levels (Ears), 6 Levels (Shaft) |
| Material | Silicone |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Insertable Length | 10.7cm |
| Total Length | 21cm |
| Diameter | 3.8cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Approx. 1hrs |
| Travel Lock | Yes |
| Contents | Vibrator x1, USB Cable x1, User Guide x1 |
| Warranty | 1-year |
| Imported from | USA |
$1,488.0
- In Stock: In Stock
- Model: TRC-012
- Weight With Package: 520g
- SKU: 4890808181232
Related Products
Ladies, looking for a surefire way to experience all the pleasures of G-Spot stimulation? The G-Spot Rabbit was designed to help women pinpoint this e..
$1,298.0
Take your pleasure to new levels with The Beaded Rabbit, a dual motor vibe offering simultaneous G-Spot and clit stimulation. Made of high-quality sea..
$1,488.0
The Thrusting Rabbit offers the most satisfying experience that could be created by a vibrator! Combining a realistic, powerful thrusting motion that ..
$1,688.0
Take your pleasure for a spin! The Rotating Rabbit features a variety of stimulating massage patterns in the head and shaft that provide a unique sens..
$1,488.0
The Thumper Rabbit G-Spot Vibrator isn’t just your normal Rabbit vibrator! Featuring pulsating technology that targets your g-spot with intense direct..
$1,588.0

















