The Thrusting Rabbit offers the most satisfying experience that could be created by a vibrator! Combining a realistic, powerful thrusting motion that targets the G-Spot with toe-curling clit stimulation, the Thrusting Rabbit provides sexy stimulation from every angle.
Featuring a realistically contoured head, the shaft of this vibrator mimics the feel of “the real thing” with deep, satisfying thrusts that powerfully penetrate to stimulate the G-spot. The Thrusting Rabbit proves to be better than any lover with direct clit stimulation provided by the powerful motor located in the rabbit attachment, which features rabbit ears and whiskers that flutter and tickle the clit. With six functions of vibration directed at the clit, the Thrusting Rabbit is set to send you over the edge with an additional six stimulating massage patterns in the head and shaft of the rabbit.
Like others in The Rabbit Company’s collection, the Thrusting Rabbit is USB rechargeable and features a one-touch control with five buttons that is easy to use and allows for independent control of the shaft and rabbit.
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Thrusting, Vibration |
| Intensity/ Speeds | 5 Levels (Ears), 5 Levels (Shaft) |
| Pattern | 6 Levels (Ears), 6 Levels (Shaft) |
| Material | Silicone |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Insertable Length | 9.8cm |
| Total Length | 20.5cm |
| Diameter | 4cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Rechargeable |
| Charging | 2hrs |
| User Time | Approx. 1hrs |
| Travel Lock | Yes |
| Contents | Vibrator x1, USB Cable x1, User Guide x1 |
| Warranty | 1-year |
| Imported from | USA |
- In Stock: In Stock
- Model: TRC-016HP
- Weight With Package: 550g
- SKU: 4890808192962

























