tokidoki - Bandita Classic Vibrator
tokidoki - Bandita Classic Vibrator is a super-smooth classic vibrator ready to take you to new heights of pleasure. The firm body and rounded tip seek out sensitive spots, indulging them with a selection of powerful vibrations. It is the perfect couples' toy, whether you use it to stimulate each other's erogenous zones, or to pleasure yourself in front of your lover.
Work your way through the 3 powerful vibration speeds and 4 patterns and trace the sleek vibrator over your body to tease and stimulate your sensitive spots, including your nipples and clitoris, to bring you to a powerful climax.
Don't forget to generously douse with your best-loved sex lube for super-slick sensations that last.
| Female Vibrators Specifications | |
| Electric Mode | Vibration |
| Intensity/ Speeds | 3 Levels |
| Pattern | 4 Levels |
| Material | ABS |
| Waterproof Type | Splashproof |
| Insertable Length | 14.5cm |
| Total Length | 18cm |
| Diameter | 2.6cm |
| Noise Level | Quiet |
| Power Type | Batteries |
| Travel Lock | No |
| Contents | Classic Vibrator x1 |
| Warranty | 7 Days |
| Imported from | USA |
$298.0
- In Stock: In Stock
- Model: TK-65427
- Weight With Package: 115g
- SKU: 5060481965071
Related Products
A-One - Pink Rotor, a super-powerful multispeed BASICS Love Egg is perfect for solo sessions and great for enhancing sex. Its strong buzz shivers..
$50.0
tokidoki - Sugar Rush Classic Vibrator is a super-smooth classic vibrator ready to take you to new heights of pleasure. The firm body and ro..
$298.0
Encased in a sleek and seductive package, LELO - Soraya 2 reaches deep within to draw out your deepest desires, while its clitoral nub moves to multip..
$1,788.0
Philosophers ask: What is happiness? In these parts (and your lower ones), happiness is in a 16cm realistic remote control vibrating dildo with 9 vibr..
$498.0
Be daring withA-One - Silicone Hollow Strap-On Set, which spices up your swizzle stick with a bulbed dildo that extends your length and girth. Its smo..
$398.0













